Hydrodynamiczne

Agregaty malarskie
Hydrodynamiczne
 • AGREGAT MALARSKI GRACO MERKUR

  Uzyskuj prawidłowe przepływy pod odpowiednim ciśnieniem, spełniające wymagania wszystkich zadań natryskowych. Dzięki 4 wielkościom silnika powietrznego i 13 różnym modelom do wyboru zestawy do natrysku wykańczającego Merkur są zaprojektowane, aby zwiększać wydajność produkcyjną, obniżać koszty i emisje oraz zapewniać jednorodne, wysokiej jakości wykończenia we wszystkich wymagających zastosowaniach.

  więcej...
 • Agregat malarski WIWA MAGNUM 24071 typ N/F i R/F

  Hydrodynamiczny agregat malarski stosowany przy pracach konserwacyjno – malarskich. Jest to unowocześniona wersja pompy typu WIWA 18066. Pompa ta charakteryzuje sie korzystniejszymi zmianami konstrukcyjnymi, a także większą wydajnością i mocą.

  więcej...
 • Agregat malarski, do natryskowego malowania ścian – GRACO XTREME NXT X70, X90

  Wysokociśnieniowe pneumatyczne rozpylacze bezpowietrzne Xtreme NXT firmy Graco zapewniają wytrzymałość i długi czas eksploatacji, przyczyniając się do zwiększenia wydajności. Łatwo radzą sobie z najtrudniejszymi powłokami ochronnymi i materiałami przeciwkorozyjnymi.

  więcej...
 • Bezpowietrzny rozpylacz Merkur X48/X72

  Agregaty natryskowe do hydrodynamicznego nakładania powłok malarskich Merkur X48 i X72 to optymalne połączenie mocy i mobilności, które umożliwia natryskiwanie trudnych materiałów nawet w najmniej sprzyjających warunkach. Urządzenie natryskowe Merkur waży tylko 45 kg, więc można je łatwo ustawić w ciasnej przestrzeni bez obniżenia jakości natrysku i mocy.

  więcej...
 • Urządzenie do natryskiwania wieloskładnikowego XP70

  Łatwe w użyciu wysokociśnieniowe urządzenie natryskowe przeznaczone do nanoszenia powłok przemysłowych, przeznaczone do pompowania, mieszania i nakładania materiałów o wysokiej lepkości.

  więcej...
 • Urządzenie natryskujące materiały wieloskładnikowe XM

  Urządzenie natryskujące XM zostało zaprojektowane specjalnie do nanoszenia materiałów wieloskładnikowych z gwarancją dokładności i odpowiednich proporcji. Idealne do zastosowania w przemyśle stoczniowym, przy budowie mostów, zbiorników, rurociagów i trakcji kolejowych oraz w elektrowniach wiatrowych. Każde urządzenie XM jest w pełni konfigurowalne do jednostki podstawowej. Pozwala to na dobranie systemu tak, aby wykonywać pracę szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej.

  więcej...