Szczelność powłoki

Szczelność powłoki
 • Elcometer 236 Przyrząd do badania szczelności powłok – wysokonapięciowy

  Wysokonapięciowy przyrząd do badania szczelności powłok Elcometer 236 jest jednym z najlepszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku. Dostarczany wraz z wygodną torbą, umożliwiającą mocowanie sondy z bogatym oprzyrządowaniem sprawia, że urządzenie jest bardzo wygodne do stosowania zarówno w terenie jak i do badań laboratoryjnych.

  więcej...
 • Elcometer 266

  Przyrząd zapewnia dokładną lokalizację wszelkiego rodzaju nieszczelności w powłoce. Przyrząd został specjalnie zaprojektowany w celu zmodyfikowania badań wysokonapięciowych pod względem bezpieczeństwa, niezawodności i uproszczenia obsługi w stosunku do wcześniejszych modeli.

  więcej...
 • Elcometer 270 do badania szczelnosci powłok-niskonapięciowy

  Przyrząd do badania szczelności powłok, Elcometer 270 wykorzystujący metodę mokrej gąbki, został zaprojektowany wg najnowszych standardów; wysokiej jakości, niskiego napięcia i wyposażenia stosowanego w detektorach wysokonapięciowych. To proste urządzenie może być używane zarówno ze standardową gąbką jak i wymiennymi przedłużkami czy gąbkami.

  więcej...
 • Elcometer 280

  Urządzenie jest testerem typu kontaktowego wykorzystywanym do badań powłoki, pulsacyjny prąd stały co czyni go bezpiecznym i dokładnym. Tester nie wymaga podłączenia do podłoża pod badaną powłoką co czyni go użytecznym przy badaniach na dużych powierzchniach lub rurociągach. Zakres napięć pracy 0,5 – 35 kV pozwala na badanie powłok o grubościach do 25 mm. Możliwość podłączenia wielu wymiennych sond.

  więcej...