Warunki klimatyczne

Warunki klimatyczne
 • DewCheck 4

  Profesjonalny miernik obliczający temperaturę punktu rosy na podstawie pomiaru temperatury i wilgotności względnej otoczenia oraz temperatury powierzchni. Dzięki tym cechom znajduje wiele zastosowań, między innymi przy wykonywaniu zabezpieczeń antykorozyjnych, pracach budowlanych oraz wykrywaniu miejsc zagrożonych zagrzybieniem.

  więcej...
 • Elcometer 113

  Termometry wyposażone w magnesy mocujące, przeznaczone są do ciągłej kontroli temperatury na stali i powierzchniach magnetycznych. Po przyczepieniu termometru do podłoża, temperatura odczytywana jest na skali. Termometr wykorzystując bimetal nie wymaga zasilania.

  więcej...
 • Elcometer 114 kalkulator punktu rosy

  Zapewnia wyznaczenie dokładnych wartości wilgotności względnej (RH) oraz temperatury punktu rosy na podstawie wskazań pomiarów temperatury mokrej i suchej dokonanej higrometrem obrotowym np. Elcometer 116.

  więcej...
 • Elcometer 116C higrometr obrotowy

  Wraz z higrometrem dostarczany jest kalkulator wilgotności względnej (RH) Elcometer, 114 dzięki któremu może być szybko wyznaczona wartość temperatury punktu rosy na podstawie odczytanych wartości. Elcometer 116C – higrometr Bacharach’a jest wygodnym zwartym przyrządem z naniesionymi wartościami kalkulacyjnymi %RH i temperatury punktu rosy.

  więcej...
 • Elcometer 210

  Termometr Elcometer 210 służy do kontroli temperatury farby. Wyposażony jest w uchwyt umożliwiający mocowanie na krawędzi zbiornika.

  więcej...
 • Elcometer 212 elektroniczny termometr kieszonkowy

  Kieszonkowy miernik z cyfrowym wyświetlaczem przeznaczony do codziennego stosowania w celu szybkiego i dokładnego sprawdzania temperatury powierzchni lub powłoki. Igłowa sonda chowana jest w obudowie, co jednocześnie wyłącza miernik.

  więcej...
 • Elcometer 213/2

  Nowy cyfrowy model termometru Elcometer 213/2 o zwiększonej trwałości i uproszczonej obsłudze. Wodooporna aluminowa obudowa oraz liczne wymienne sondy sprawiają, że miernik znajduje szerokie zastosowanie w pomiarach temperatur cieczy i ciał stałych.

  więcej...
 • Elcometer 214L termometr bezdotykowy ze wskaźnikiem laserowym

  Cyfrowy termometr bezkontaktowy jest urządzeniem małym, lekkim i prostym w użyciu. Przeznaczony jest do pomiarów temperatury na nieodblaskowych powierzchniach wykorzystując promienie podczerwone.

  więcej...
 • Elcometer 308

  Przed rozpoczęciem prac malarskich należy znać wszystkie parametry przy jakich dany produkt może być stosowany. Informacje takie podawane są przez producenta w karcie technicznej produktu. Mogą to być temperatura powierzchni oraz wilgotność względna.

  więcej...
 • Elcometer 309

  Przed rozpoczęciem prac malarskich należy znać wszystkie parametry przy jakich dany produkt może być stosowany. Informacje takie podawane są przez producenta w karcie technicznej produktu. Mogą to być przede wszystkim wilgotność względna (RH) i Delta T. Elcometer 309 jest miernikiem pozwalającym na badanie tych istotnych parametrów warunków klimatycznych.

  więcej...

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z PROMOCJAMI I NOWOŚCIAMI?

Promocje zmieniają się i informacje o nich będą przesyłane co dwa tygodnie.

FreshMail.pl