Hełmy ochronne

Hełmy ochronne
 • GRANIT ReS-3 ( ReS-3G; ReS-3/O/H; ReS-3G/O/H)

  Hełmy przeznaczone do ochrony osób na stanowiskach do obróbki strumieniowo ściernej (piaskowanie i śrutowanie). Hełm wykonany jest w kształcie kasku skorupowego z zabudowanym w jego części twarzowej wizjerem.

  więcej...
 • Hełm Apollo 100

  Hełm Apollo 100 ma zastosowanie w pracach antykorozyjnych, głównie przy piaskowaniu i śrutowaniu. Oprócz zadań ochronnych, hełm tłumi hałas powstający w trakcie obróbki strumieniowo-ściernej. Posiada panoramiczny wizjer. W ofercie dostępny jest szereg akcesoriów dodatkowych oraz części zapasowych. Hełm w komplecie posiada fartuch ochronny i regulator dopływu powietrza.

  więcej...
 • Hełm Apollo 600

  Hełm stosowany w pracach antykorozyjnych, głównie przy obróbce strumieniowo-ściernej. Ponadto hełm tłumi hałas powstający w trakcie procesu obróbki. Posiada panoramiczny wizjer. W zestawie znajduje się hełm z regulatorem i fartuch ochronny.

  więcej...
 • LUNA ReS-4M (ReS-4M/O/H)

  Przeznaczone do ochrony osób na stanowiskach do metalizacji natryskowej. Hełmy z oznaczeniem „O/H” posiadają zabudowane nauszniki przeciwhałasowe. Każdy hełm posiada wskaźnik przepływu powietrza oddechowego. Hełm posiada szybę wizjera z naniesioną warstwą pochłaniającą promieniowanie ultrafioletowe. Możliwość stosowania dodatkowych barwnych folii ochronnych, zapewnia możliwość pracy na każdym stanowisku pracy metalizatora, tak w procesie metalizacji płomieniowej jak łukowej czy plazmowej.

  więcej...
 • VEGA ReS-4 (ReS-4 G; ReS-4 O/H; ReS-4 G/O/H)

  Przeznaczony jest do ochrony osób na stanowiskach do obróbki strumieniowo ściernej (piaskowanie i śrutowanie). Hełm wykonany jest w kształcie kasku skorupowego. W części twarzowej znajduje się panoramiczny wizjer, w którym umieszczona jest gięta szyba z poliwęglanu o grubości 2 mm.

  więcej...