Regulatory powietrza

Regulatory powietrza
 • Filtr powietrza CPF-20

  Filtry powietrza typu CPF oczyszczają powietrze doprowadzane do hełmu piaskarskiego. Usuwają wodę, oleje i cząstki stałe większe niż 0,5 um. Powietrze zostaje przefiltrowane przez kilka warstw aktywnego węgla. Filtry wyposażone są w regulator ciśnienia, manometr i zawór bezpieczeństwa. Wkład filtrujący powinien być wymieniany co 3 m-ce (przy pracy 40 h/tydz.), a sprawdzany raz w tygodniu. Model CPF-20 wyposażony jest w jedno wyjście oczyszczonego powietrza dla operatora hełmu.

  więcej...
 • Filtr powietrza CPF-80

  Filtry powietrza typu CPF oczyszczają powietrze doprowadzane do hełmu piaskarskiego. Usuwają wodę, oleje i cząstki stałe większe niż 0,5 um. Powietrze zostaje przefiltrowane przez kilka warstw aktywnego węgla. Filtry wyposażone są w regulator ciśnienia, manometr i zawór bezpieczeństwa. Wkład filtrujący powinien być wymieniany co 3 m-ce (przy pracy 40 h/tydz.), a sprawdzany raz w tygodniu.

  więcej...
 • Filtr powietrzny BAF

  Filtr BAF, w połączeniu z innymi środkami bezpieczeństwa, przeznaczony jest do dostarczania czystego powietrza do kaptura. Filtr BAF zaprojektowany został, aby usuwać wilgoć i aż do 98% cząsteczek o rozmiarach nie przekraczających 0,5 mikrona.

  więcej...
 • Wkład filtra CPF-8

  Wkład filtra powietrza CPF-20/CPF80 / należy wymieniać co 3 miesiące, przy 8 godzinnym trybie pracy.

  więcej...