Osprzęt do oczyszczarek

Osprzęt do oczyszczarek
Osprzęt do oczyszczarek

Szeroki wybór dostępnych na rynku piaskarek i oczyszczarek, jak również wiele rodzajów ścierniwa wykorzystywanego do obróbki, wymaga równie bogatego wyboru dysz piaskarskich, w celu zapewnienia maksymalnej kompatybilności. Mając na uwadze ten oczywisty fakt, w naszej ofercie znajdą Państwo kompletną ofertę obejmującą solidne, wytrzymałe i niezwykle odporne na ścieranie dysze piaskarskie o różnych parametrach.
Dostępne w naszej ofercie handlowej akcesoria do piaskowania to solidne i wydajne produkty, dostarczane przez renomowanych producentów. Wykonane z niezwykle odpornych tworzyw o doskonałej twardości, jak węglik boru czy węglik wolframu, zapewniają setki godzin efektywnego i ergonomicznego użytkowania w piaskarkach i oczyszczarkach.

Poznaj nasz szeroki wybór dysz piaskarskich

Szeroki wybór dostępnych produktów, mający odzwierciedlenie w znajdującej się na poniższych stronach ofercie sprawia, że w naszej bogatej kolekcji każdy znajdzie akcesoria idealne dla swoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy m.in.: dysze kątowe (CAM, ATC), wykonane z węglika wolframu. Umożliwiają one piaskowanie i obróbkę pod kątem, dzięki czemu doskonale sprawdzają się przy czyszczeniu trudniej dostępnych powierzchni. W naszej bogatej ofercie znajdują się zarówno dysze w obudowie aluminiowej, jak i gumowej. Posiadamy w sprzedaży m.in. dysze piaskarskie CJD, CSD, CTSD-X czy CTJD. Większość dysz piaskarskich pasuje do uchwytów NHP-3/4, NHP-1, NHP-2, dzięki czemu wybór produktu o optymalnych parametrach nie będzie problemem.