Piaskarki / Oczyszczarki

Piaskarki / Oczyszczarki
 • Piaskarka bezpyłowa

  Oczyszczarka do bezpyłowego oczyszczania powierzchni typu Educt-o-Matic, HSP-20 (Clemco) to lekkie i przenośne urządzenie służące do czyszczenia powierzchni wszędzie tam, gdzie nie można prowadzić otwartego procesu czyszczenia. Podczas pracy ścierniwo poddane jest ciągłej recyrkulacji, a obrotowa głowica umożliwia czyszczenie powierzchni pod dowolnym kątem.

  więcej...
 • Piaskarka KO-100 ze sterowaniem ręcznym lub pneumatycznym

  Wydajny i nowoczesny kompresor do piaskowania KO-100 służy do prowadzenia obróbki strumieniowo–ściernej w obiegu otwartym/zamkniętym. Maszyna może pracować samodzielnie ze ścierniwami wielokrotnego użycia (śrut staliwny, elektrokorund, żużel pomiedziowy, kulki szklane i inne) lub może pracować w odpowiednio do potrzeb z skonfigurowanym systemie. Rodzaj używanego ścierniwa jest zależny od typu zaworu ścierniwa, w który jest wyposażona oczyszczarka KO-100. Jest szczególnie również przeznaczona do pracy w systemach recyrkulacji ścierniwa przy komorach do obróbki strumieniowo-ściernej.

  więcej...
 • Piaskarka KO-200 ze sterowaniem ręcznym lub pneumatycznym

  Piaskarka strumieniowa KO-200 służy do prowadzenia obróbki strumieniowo–ściernej w obiegu otwartym/zamkniętym. Urządzenie może pracować samodzielnie ze ścierniwami wielokrotnego użycia (śrut staliwny, elektrokorund, żużel pomiedziowy, kulki szklane i inne) lub może pracować w odpowiednio do potrzeb z skonfigurowanym systemie. Rodzaj używanego ścierniwa jest zależny od typu zaworu ścierniwa, w który jest wyposażona oczyszczarka KO-200. Jest szczególnie również przeznaczona do pracy w systemach recyrkulacji ścierniwa przy komorach do obróbki strumieniowo-ściernej.

  więcej...

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z PROMOCJAMI I NOWOŚCIAMI?

Promocje zmieniają się i informacje o nich będą przesyłane co dwa tygodnie.

FreshMail.pl