Pistolety

Pistolety do malowania
Pistolety
 • GRACO XTR-5

  Wzmocniona, ergonomiczna konstrukcja umożliwiająca pracę z najbardziej wymagającymi powłokami ochronnymi. Idealny wybór do powłok przemysłowych o utrudnionym natryskiwaniu.

  więcej...
 • GRACO XTR-7

  Wzmocniona, ergonomiczna konstrukcja umożliwiająca pracę z najbardziej wymagającymi powłokami ochronnymi. Zastosowanie: pokrycia dachowe, jednoskładnikowe powłoki ochronne, wieloskładnikowe powłoki ochronne, powłoki epoksydowe, powłoki z wysoka zawartością części stałych, powłoki na bazie polimocznika, uretany.

  więcej...
 • Pistolet Contractor – Graco

  Przeznaczony do natrysku hydrodynamicznego, przy którym maksymalne ciśnienie materiału podawanego przez pompy tłokowe może wynosić 248 bar. Pistolet ten jest używany do profesjonalnego natrysku materiałów ochronnych.

  więcej...
 • Pistolet OPTIMA 800LVLPW

  Pistolet lakierniczy o wysokiej wydajności i znacznie zredukowanej ilości mgły lakierniczej. Możliwe jest stosowanie wszelkich materiałów lakierniczych włącznie z farbami wodorozcieńczalnymi. Dysza i iglica wykonane z wysokogatunkowych stali nierdzewnych.

  więcej...
 • Pistolet OPTIMA AIR-COMBI 2002

  Hydrodynamiczny pistolet lakierniczy wyposażony w pneumatyczne wspomaganie dźwigni spustowej pistoletu. Iglica, dysza oraz wszelkie części mające kontakt z materiałem lakierniczym wykonane są z wysokogatunkowych stali szlachetnych.

  więcej...
 • Pistolet WIWA 500D – WIWA

  Pistolet natryskowy do nakładania powłok przy zastosowaniu technologii AIRLESS. Korpus pistoletu jest wykonany z aluminium, uszczelnienia pistoletu z teflonu, a gniazdo i iglica z węglika wolframu.

  więcej...
 • Pistolet WIWA 500F – WIWA

  Pistolet natryskowy do nakładania powłok przy zastosowaniu technologii AIRLESS. Wewnętrzne części pistoletu zrobione są ze stali nierdzewnej.

  więcej...
 • Silver Gun Plus – Graco

  Używany do profesjonalnego natrysku hydrodynamicznego (materiały antykorozyjne i ochronne o dużej gęstości i lepkości). Maksymalne ciśnienie materiału podawanego przez pompy tłokowe może wynosić 345 bar. Charakteryzuje się dużą trwałością i ergonomią.

  więcej...